
Aangenaam!
Sylvia Goosen
Mijn naam is Sylvia Goosen – van Ree en ik ben een energieke, betrokken en praktische professional die graag overzicht en structuur creëert. In de afgelopen jaren heb ik ontdekt waar ik echt energie van krijg in mijn werk: het ondersteunen van mensen en organisaties, het stroomlijnen van processen en ervoor zorgen dat alles achter de schermen soepel verloopt. Juist die combinatie van organiseren, meedenken en ontzorgen maakt dat ik iedere dag met plezier aan het werk ben.
Tijdens mijn carrière heb ik verschillende functies vervuld binnen het bedrijfsleven, waarbij ik veel ervaring heb opgedaan in officemanagement, managementondersteuning en administratieve/backoffice werkzaamheden. In mijn tijd bij mijn laatste werkgever heb ik gemerkt hoeveel voldoening ik haal uit het aanbrengen van rust, structuur en efficiëntie binnen een organisatie. De afwisseling in functies en verantwoordelijkheden heeft mij laten zien waar mijn kracht ligt: snel schakelen, overzicht bewaren en processen slimmer en efficiënter maken.
Ik vind het belangrijk dat collega’s en klanten kunnen vertrouwen op een stevige basis achter de schermen. Daarom help ik graag met het organiseren, ondersteunen en optimaliseren van dagelijkse werkzaamheden, zodat anderen zich volledig kunnen richten op hun eigen kerntaken. Mijn proactieve houding, oog voor detail en praktische instelling zorgen ervoor dat zaken niet alleen geregeld worden, maar ook écht goed geregeld zijn.
Naast mijn werk ben ik moeder van twee jongens en getrouwd met een geweldige man. Samen wonen we in Harderwijk, waar ik mij thuis voel. Ik ben geboren in 1993 en sta zowel privé als professioneel vol energie in het leven.
Ben je op zoek naar iemand die meedenkt, structuur brengt en ervoor zorgt dat alles soepel en professioneel verloopt? Dan maak ik graag kennis.

